Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami
Kary

Numer telefonu : 86-13728826316

Linia produkcyjna

BTO ma zdolność produkcyjną do produkcji papieru, od papierni po proces przewijania, cięcia i drukowania, możemy wykonać niestandardowe drukowanie logo i kolorowy papier zgodnie z twoją prośbą !!!

Dzięki zaawansowanemu sprzętowi produkcyjnemu i znormalizowanemu procesowi produkcyjnemu zapewniamy stabilną jakość i wydajną usługę dostawy oraz mamy długoterminową szerokość bębna o średnicy od 600 mm do 1600 mm, którą możesz określić, skutecznie zmniejszyć straty, poprawić konkurencyjność produktu ...

Dongguan Bto Environmental Protection Material Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

OEM / ODM

Wiedza, zasoby i technologie zapewniające wyższy poziom wydajności pakietu

 

Usługa OEM / ODM

• Różne kolory oraz różne rozmiary i specyfikacje dla rolek / arkuszy papieru / materiałów opakowaniowych.

• Dostosowane logo do promowania Twojej marki.

• Projekt niestandardowy

• Rozwiązania e-commerce w zakresie opakowań papierowych

• Usługi graficzne

• Szacowanie cyklu życia

• Możliwości produkcyjne

• Rozwój materiałów i usługi wsparcia

 

P: Jak pracujemy?

O: Współpracujemy z Tobą, aby dostosować Twoje rozwiązanie

1, zapytanie

2, Kontakt

3, rozwiązanie

4, wsparcie

Nasze rozwiązanie będzie wymagało uwzględnienia kosztów, kwestii technicznych i marketingowych, aby znaleźć rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

R & D

Firma Dongguan BTO Environmental Protection Materials Co., Ltd. zajmuje się opracowywaniem i zastosowaniem nowego rodzaju tektury i specjalnych materiałów opakowaniowych. W oparciu o koncepcję ekologicznego recyklingu, utrzymujemy ścisły kontakt z zapotrzebowaniem rynku i stale wprowadzamy nowe.Sukcesywnie opracowywaliśmy serię produktów, takich jak super kompresyjny panel o strukturze plastra miodu, wodoodporny i odporny na zużycie papierowy materiał na buty, wodoodporny i odporny na zużycie papier ochronny oraz super twarda karta kolorów. Po wielu ważnych reformach naukowych i technologicznych wielokrotnie był pionierem w branży.

„Pracownicy są najważniejsi, klienci najważniejsi” to podstawowa filozofia, na którą kładziemy nacisk od momentu powstania BTO.Celem naszej firmy jest zbudowanie zespołu podobnego do wilków, z umiejętnością zorientowania na naukę, wysoką realizacją i spójnością. Stworzyliśmy również zespół wolontariuszy, aby ujawnić pozytywną energię przedsiębiorstwa.